Kontakt

Vill du nå oss är du välkommen att höra av dig per telefon eller via e-post


Stiftelsen Dormsjöskolan samt AB Dormsjöskolan
Dormsjö 214
776 98 GARPENBERG
Tel 0225-710 750
Fax 0225-230 22
e-post: info@dormsjoskolan.com

Verksamhetschef/VD Dormsjöskolan AB (Ansökan/inskrivning)
Rutger Zachau 0225-710 752 eller 070-231 43 23
rutger.zachau@dormsjoskolan.com

 

Rektor
Joakim Lindahl 0225-710 756
joakim.lindahl@dormsjoskolan.com

 

Sjuksköterska 

0225-710 758 
skoterska@dormsjoskolan.com

 

Referenser

Carina Verhaalen
carina.verhaalen@orebro.se

Susanne Lundewall
Susanne.lundewall@vasteras.se

 

Styrelse

Olle Andersson
Ordförande
olle.andersson@maklarhuset.se  
telefon: 070-511 40 36 

Dick Tibbling
dick.tibbling@gmail.com

Olle Bengtsson
olle.bengtsson@me.com

Daniel Lauren
daniel.lauren@rklaurens.se

Eva Hämberg
eva_hamberg@telia.com

Rutger Zachau
rutger.zachau@dormsjoskolan.com

 

Om inte annat angetts har bilderna på denna hemsida ställts till förfogande av Hans och Hiroko Matsubara Brännholm. 

Aktuellt


LEDIGA TJÄNSTER Läs mer

LEDIGA PLATSER Läs mer

Adress: Dormsjö 214 | 776 98 Garpenberg | Telefon: 0225-710 750 | Fax: 0225-230 22 | E-post: info@dormsjoskolan.com